Par mums

Mūsu stāsts aizsākās 1993. gadā Rīgā, mazā juvelierizstrādājumu darbnīcā ar lielām iecerēm. Šodien Jahonts ir lielākais juvelierizstrādājumu tīkls Baltijas valstīs, ko pazīst un mīl jau vairākas klientu paaudzes.

Plašs juvelierizstrādājumu sortiments

Mēs pavadām Jūs svarīgākajos un aizkustinošākajos dzīves brīžos: dzimšanas dienās, saderināšanās, kāzās, kristībās, jubilejās un citās svarīgās dienās. Mēs esam priecīgi būt līdzās, lai palīdzētu padarīt šos neaizmirstamos mirkļus vēl brīnumainākus, piedāvājot Jums rotaslietas, kas katru dienu priecēs Jūs un Jūsu mīļoto cilvēku.

Mūsu rotaslietu un aksesuāru izvēle ir daudzveidīga. Pie mums atradīsiet zelta un sudraba gredzenus, auskarus, rokassprādzes, ķēdītes un kulonus, kas inkrustēti ar dimantiem un citiem dārgakmeņiem. Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt atrast rotaslietas, kas atbilst Jūsu stilam un gaumei, nepārsniedzot pieejamo budžetu.

Augsta kvalitāte

Mums ir svarīgi, lai rotaslietas, ko iegādājaties pie mums, priecētu Jūs ilgu laiku. Tāpēc mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem pasaules ražotājiem, kas garantē augstu materiālu un izstrādājumu kvalitāti. Jahonts rotaslietas ir izstrādājumi, kurus var nodot no paaudzes paaudzē, un to kvalitāte saglabāsies nemainīga.

Mūsu pieredzējušie vadītāji rūpīgi seko līdzi juvelierizstrādājumu modes un nozares tendencēm. Viņi regulāri apmeklē pasaules lielākās juvelierizstrādājumu izstādes, analizē nākamo sezonu tendences, sazinās ar ražotājiem, ņem vērā klientu gaumi un atlasa aktuālāko kolekciju rotaslietas.

 

Mēs vienmēr esam Jums blakus

Mēs vēlamies, lai rotaslietas būtu viegli iegādāties. Esam atvēruši vairāk nekā 50 veikalus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, un to skaits turpina pieaugt. Mūsu veikali darbojas populāros tirdzniecības centros, lai ietaupītu jūsu laiku, meklējot un pērkot juvelierizstrādājumus. Mūsu pieredzējušie pārdevēji vienmēr ir gatavi palīdzēt jums atrast piemērotas rotaslietas jebkurai gaumei un jebkuram gadījumam.

Lai iepirkšanos padarītu vēl ērtāku un pieejamāku, esam izveidojuši interneta veikalu ar eksprespiegādi visā pasaulē.

    Izvēlēties valsti:
    Ieiet profilā
    vai
    Izveidot profilu? Reģistrēties