APIE MUS

Mūsų istorija prasidėjo 1993 m. Rygoje, mažose juvelyrikos dirbtuvėse, tačiau su dideliu sumanymu. Šiandien „Jahonts“ yra didžiausias juvelyrinių dirbinių tinklas Baltijos šalyse, kurį pažįsta ir mėgsta ne viena pirkėjų karta.

Platus juvelyrinių dirbinių asortimentas

Esame šalia svarbiausiomis ir labiausiai jaudinančiomis jūsų gyvenimo akimirkomis: kai švenčiate gimtadienius, sužadėtuves, vestuves, krikštynas, jubiliejus ir kitomis svarbiomis dienomis. Visada džiaugiamės galėdami padėti paversti šias nepamirštamas akimirkas dar stebuklingesnėmis ir pasiūlyti jums papuošalų, kurie džiugins jus ir jūsų artimuosius kiekvieną dieną.

Mūsų juvelyrinių dirbinių ir aksesuarų asortimentas labai įvairus. Čia rasite auksinių ir sidabrinių žiedų, auskarų, apyrankių, grandinėlių ir pakabukų, inkrustuotų deimantais ir kitais brangakmeniais. Esame visada pasirengę padėti jums rasti jūsų biudžetą atitinkančius papuošalus, tinkančius jūsų stiliui ir skoniui.

 

Aukšta kokybė

Mums svarbu, kad iš mūsų įsigyti papuošalai jus džiugintų ilgą laiką, todėl dirbame tik su patikimais gamintojais iš viso pasaulio. Jie garantuoja aukštą medžiagų ir gaminių kokybę. „Jahonts“ juvelyriniai dirbiniai – tai gaminiai, kuriuos galima perduoti iš kartos į kartą, o jų kokybė išliks nepakitusi.

Mūsų patyrę vadybininkai atidžiai seka juvelyrikos madas ir pramonės tendencijas. Jie reguliariai lankosi didžiausiose pasaulio juvelyrikos parodose, analizuoja būsimų sezonų tendencijas, palaiko ryšius su gamintojais, atsižvelgia į mūsų klientų skonį ir atrenka papuošalus iš naujausių kolekcijų.

 

Mes visada esame šalia

Norime, kad juvelyrinius dirbinius būtų lengva įsigyti. Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje atidarėme daugiau kaip 50 parduotuvių ir toliau atidarome naujus filialus. Mūsų parduotuvės įsikūrusios gerai žinomuose prekybos centruose, kad sutaupytumėte laiko ieškodami ir pirkdami juvelyrinius dirbinius. Mūsų patyrę pardavėjai visada pasiruošę padėti rasti papuošalus, tinkančius kiekvienam skoniui ir progai. Kad apsipirkti būtų dar patogiau ir pigiau, sukūrėme internetinę parduotuvę su greituoju pristatymu visame pasaulyje.

    Pasirinkite savo šalį:
    Prisijungti prie paskyros
    arba
    Sukurti paskyrą? Prisiregistruoti