Meist

Meie lugu sai alguse 1993. aastal Riias, väikeses ehtemeistrite töökojas, kuid suure plaaniga. Täna on Jahonts Baltimaade suurim ehtekett, mida tunnevad ja armastavad paljud põlvkonnad.

Lai valik ehteid

Oleme teiega kaasas teie elu kõige olulisematel ja puudutavamatel hetkedel: sünnipäevadel, kihlumistel, pulmadel, ristimistel, aastapäevadel ja teistel olulistel sündmustel. Meil on alati suur rõõm aidata teha neid unustamatuid hetki veelgi maagilisemaks, pakkudes teile ehteid, mis rõõmustavad teid ja teie lähedasi iga päev.

Meie ehte- ja aksessuaaride valik on mitmekesine. Meilt leiate kuld- ja hõbeehteid, sõrmuseid, kõrvarõngaid, käevõrusid, kette ja ripatseid, mis on kaunistatud teemantide ja teiste vääriskividega. Oleme alati valmis aitama leida ehteid teie eelarves, mis sobivad teie stiili ja maitsega.

Kõrge kvaliteet

Meile on oluline, et meilt ostetud ehted pakuksid teile pikka aega rõõmu. Seetõttu teeme koostööd vaid usaldusväärsete tootjatega üle maailma, kes tagavad kvaliteetsed materjalid ja tooted. Jahontsi ehted on loodud põlvest põlveni edasi kandmiseks, säilitades oma kvaliteedi muutumatuna.

Meie kogenud juhid jälgivad tihedalt ehete trende ja tööstuse arenguid. Nad osalevad regulaarselt suurtel rahvusvahelistel ehtenäitustel,  analüüsivad tulevaste hooaegade trende, suhtlevad tootjatega, võtavad arvesse meie klientide maitseid ning valivad ehteid kõige värskematest kollektsioonidest.

 

Oleme alati lähedal

Soovime, et ehete ostmine oleks lihtne. Oleme avanud üle 50 kaupluse Lätis, Leedus ja Eestis ning avame jätkuvalt uusi esindusi. Meie kauplused asuvad tuntud kaubanduskeskustes, et säästa teie aega ehete otsimisel ja ostmisel. Meie kogenud müüjad on alati valmis aitama teil leida ideaalse eseme igale maitsele ja sündmusele.

Selleks, et muuta ostlemine veelgi mugavamaks ja kättesaadavamaks, oleme loonud veebipoe, mis pakub kiiret kohaletoimetamist kogu maailmas.

    Tere tulemast ja valige oma riik:
    Tere tulemast ja sisselogimine
    või
    Loo konto? Registreeri