See sait kasutab küpsiseid, mis koguvad andmeid, et aidata teid õige sisu ja reklaamidega. Jätkates meie saidi kasutamist, te nõustute, et me hoiame ja kasutame küpsiseid teie seadmes.

Shops
Soovide nimekiri 0

Tarne

! Pühade ajal võib tarne aeg olla pikem !

Saadame tellimusi Lätisse, Leedusse ja Eestisse, aga ka teistesse riikidesse. Saate tellida kohaletoimetamise kulleriga, pakiautomaati või tulla tellimusele järele meie kontorisse. Kui valisite isikliku kättesaamise kontorist, siis saadame teile teate, kui tellimus on vastuvõtmiseks valmis.

Tarne kulleriga

Riik Tarneaeg Tarne maksumus Kuller
Läti 1–3 tööpäeva Tasuta* Express Pasts
Leedu Lietuvos paštas
Eesti Omniva
EL riigid 2–5 tööpäeva Tasuta** FedEx

Tarne pakiautomaati

Riik Tarneaeg Tarne maksumus Kuller
Läti 1–3 tööpäeva 5,20 eurot*

Omniva

 * Alla 20-eurose tellimuse kohaletoimetamise tasu Lätis on 3,50 eurot, Leedus ja Eestis 4,70 eurot.

** Kui tellite vähem kui 100 euro eest, on kohaletoimetamise tasu 20 eurot.

Kui te ei leidnud tellimuse esitamisel riikide nimekirjast vajalikku riiki, siis võtke meiega ühendust ja me aitame teil tellimuse esitada.

Teie tellimuse õigeaegseks tarnimiseks täpsustage kulleri jaoks täpne tarneaadress ja lisateave (trepikoja sissepääsukood, kontorinumber jne), samuti telefoninumber, mille abil kuller saab enne kohaletoimetamist saajaga ühendust võtta.

Kulleril on õigus küsida saajalt isikut tõendavat dokumenti (pass, ID-kaart, juhiluba) saaja isiku kinnitamiseks. Saaja peab kulleri juuresolekul veenduma, et tellimus on saadud kätte tervel ja kahjustamata kujul.


Avage enda jaoks juveelkaunistuste internetipoe maailm.

Juveelkaunistused saavad alati olema ideaalsed viimase lihvi andjad igale riietusele. Me tutvustame Teile laia valikut sõrmustest, kõrvarõngastest, kaelakeedest, ripatsitest ja paljust muust.

Read more