Šis saits var saturēt sīkdatnes, kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu, lai palīdzētu Jums ar pareizu saturu un reklāmu. Turpinot lietot šo saitu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Shops Select country
Vēlmju saraksts 0

Sudraba rotaslietu tīrīšanas līdzeklis

 • Ir noliktavā!
 • Preces kods: 1046/1S
 • Svars: 300.0000G
 • Produkta apraksts :

   

  Uzreiz noņem netīrumus un atgriež spīdumu un mirdzumu jūsu sudraba rotaslietām. Izmantojot sietiņu, iegremdējiet sudraba izstrādājumus tīrīšanas šķīdumā ne ilgāk kā uz 10 sekundēm!!! Pēc tam rūpīgi noskalojiet zem tekoša ūdens un noslaukiet ar mīkstu, absorbējošu lupatiņu. Ja nepieciešams, atkārtojiet pēc 5 minūtēm.

  SVARĪGI: IZMANTOT TIKAI SUDRABA ROTASLIETĀM. Nelietot rotaslietām ar  dārgakmeņiem vai pusdārgakmeņiem, krāsotiem/antīkiem vai priekšmetiem ar metāla pārklājumu vai cita veida metālu izstrādājumiem.
  Ieteicams lietot aizsargcimdus un sejas aizsargu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību.
  Ražots ASV

9.95 EUR

Piegāde

Bezmaksas piegāde Baltijas valstīs pasūtījumiem virs 20 EUR
Bezmaksas piegāde pa visu pasauli pasūtījumiem virs 100 EUR

Papildus informācija par piegādi


Preces atgriešana

Jūs variet atgriest preci 30 dienu laikā no saņemšanas brīža.

Papildus informācija par preces atgriešanu


Uzdot jautājumu


Juvelierizstrādājumi

Ieprieciniet Sevi ar jaunu rotas lietu vai atrādiet ideālu dāvanu savam tuvākajām cilvēkam. Pieejamie izstrādājumi no zelta un sudraba, kā arī bižutērija spēs iepriecināt jebkuru gaumi. No pulksteņiem un aksesuāriem, klasiskiem auskariem no sudraba līdz vakaru grezniem izstrādājumiem ar dārgakmeņiem – šeit Jūs noteikti atradīsies sev kaut ko pie sirds!

Read more