Šis saitas naudoja "cookies", kurie renka duonys, kad padėti Jums su teisingu turiniu ir reklama. Tęsiant šio saito naudojimą, Jus sutinkate, kad mes laikisyme ir naudosime куки Jūsų įrenginy

Shops
Pageidavimų sąrašas 0 0

Pristatymas

Siunčiame užsakymus Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje, taip pat į kitas pasaulio šalis. Galite užsisakyti pristatymą į namus, į paštomatą arba atsiimti užsakymą mūsų biure. Jei norite prekes pasiimti iš biuro, atsiųsime pranešimą, kai užsakymas bus paruoštas atsiimti.

Pristatymas į namus

Šalis Pristatymo terminas Pristatymo kaina Kurjeris
Latvija 1–3 darbo dienos Nemokamai* Express Pasts
Lietuva Lietuvos paštas
Estija Omniva
ES šalys 2–5 darbo dienos Nemokamai** FedEx

Pristatymas į paštomatus

Šalis Pristatymo terminas Pristatymo kaina Kurjeris
Latvija 1–3 darbo dienos 5,20 EUR*

Omniva

 * Jei užsakymo suma mažesnė negu 20,00 EUR, pristatymo kaina: Latvijoje – 3,50 EUR, Lietuvoje ir Estijoje – 4,70 EUR.

** Jei užsakymo suma mažesnė negu 100,00 EUR, pristatymo kaina – 20,00 EUR.

Jei įformindami užsakymą šalių sąraše neradote reikalingos šalies, susisiekite su mumis ir mes jums padėsime įforminti užsakymą.

Jūsų užsakymas bus pristatytas laiku, jei kurjeriui nurodysite tikslų pristatymo adresą ir papildomą informaciją (laiptinės kodą, biuro numerį ir kt.), taip pat telefono numerį, kuriuo jis galės susisiekti su gavėju prieš pristatydamas prekes. Kurjeris turi teisę paprašyti siuntos gavėjo pateikti tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, ID kortelę, vairuotojo pažymėjimą). Gavėjas kurjerio akivaizdoje privalo įsitikinti, kad užsakymas buvo gautas nepažeistas.


ATVERKITE NEPAKARTOJAMĄ JUVELYRINIŲ PAPUOŠALŲ PASAULĮ

Juvelyrinis papuošalas visada bus pagrindiniu akcentu Jūsų aprangoje.Mes supažindinsime su plačiu juvelyrinių gaminių asortimentu,tokiu,kaip žiedai,auskarai,kolje,pakabukai ir kt.

Read more