Šis saits var saturēt sīkdatnes, kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu, lai palīdzētu Jums ar pareizu saturu un reklāmu. Turpinot lietot šo saitu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Piegādes noteikumi

Sākumlapa Piegādes noteikumi
0 0
Grozā preču nav

Piegādes noteikumi

 Lai veiktu kvalitatīvu un savlaicīgu Jūsu pasūtījuma piegādi, lūdzam pievērst uzmanību sekojošiem punktiem: 

 • Ja pasūtījums apmaksāts līdz 11:00, tas tiek izsūtīts tajā pašā dienā. Ja apmaksa veikta brīvdienā, pasūtījums tiks izsūtīts nākošajā darba dienā.
 • Latvijas teritorijā piegādi veic Express Pasts kurjeri. Piegāde var ilgt 1-3 darba dienas. Piegādes cena Latvijas teritorijā 3.50 EUR. Par pasūtījumu virs 20 EUR, piegāde ir bezmaksas. 

 • Piegāde uz pakomātiem tiek realizēta ar Omniva starpniecību 1-3 darba dienas laikā. Maksa par piegādi ir 5.20 EUR. Ja pasūtījuma summa pārsniedz 20 EUR, piegāde ir bez maksas.
   
 • Piegādi uz pārējām ES valstīm veic FedEx. Piegāde tiek veikta 2-5 darba dienu laikā. Piegādes cena uz ES valstīm 25EUR (izņemot Lietuvu, Latviju un Igauniju). Par pasūtījumu virs 100.00 EUR, piegāde ir bezmaksas.
   
 • Piegāde tiek veikta darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
 • Lūdzam maksimāli precīzi norādīt piegādes adresi šim nolūkam norādītajos laukos. Lūdzu norādiet kurjeram būtisku informāciju (durvju kods, biroja nr. utt.). Nekorekti norādītas adreses dēļ piegādes termiņš var pagarināties.
   
 • Aizpildot piegādes adresi, nepieciešams norādīt telefona numuru, pa kuru kurjers var sazināties ar piegādes saņēmējiem. Nekorekti norādīta telefona numura dēļ piegādes termiņš var pagarināties.
 • Piegādes brīdī kurjeram ir tiesības palūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti, vadītāja apliecību), lai apstiprinātu saņēmēja personību. 

Atgriešana un apmaiņa.

Divu nedēļu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, Jums ir tiesības atgriezt vai apmainīt preci, ja uz izstrādājuma ir saglabāta oriģinālā cenu zīme. 

Lai veiktu apmaiņu, nepieciešams aizpildīt formu.

Preces atgriešanu var veikt mūsu birojā, vai arī, atsūtot izstrādājumu pa pastu, kopā ar parakstītu pavadzīmi. Pasta izdevumus sedz klients.

Ja Jums ir radušies jautājumi par preču piegādi vai traucējumiem piegādes laikā, lūdzam sniegt informāciju par e-pastu: shop@jahonts.com.

​​