Šis saits var saturēt sīkdatnes, kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu, lai palīdzētu Jums ar pareizu saturu un reklāmu. Turpinot lietot šo saitu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Par mums

Sākumlapa Par mums
0 0
Grozā preču nav

Par mums

     Juvelierizstādājumu kompānija JAHONTS stabili Latvijas tirgū ir no 1993. gada. Šajā laikā vienmēr esam bijuši Jums blakus un dalījušies ar Jums pašos svarīgākajos Jūsu dzīves notikumos. Mūsu kompānijas specializācija ir sudraba izstrādājumi, bižutērija, 585° и 750° zelta izstrādājumi, augstas tīrības briljanti, kā arī dārgakmeņi un pusdārgakmeņi.

     Sākot ar vienu veikalu, esam attīstījuši savu darbību līdz Baltijas valstu juvelierizstrādājumu tirdzniecības līdera vietai. Šobrīd mums ir vairāk kā 40 veikalu visos lielākajos tirdzniecības centros, un katru gadu cenšamies atvērt aizvien jaunas tirdzniecības vietas. Tie, kuri vienmēr atrodas kustībā, novērtēs mūsu internetveikalu, kurš piedāvā ekspress piegādi vai arī iespēju saņemt pasūtījumu uz vietas birojā.

     Mūsu mērķis ir apmierināt jebkura klienta vēlmes ar plaša spektra juvelierizstrādājumiem, aksesuāriem un galda piederumiem. Šeit, JAHONTĀ , Jūs vienmēr varēsiet atrast mūsdienīgas un modernas rotaslietas- auskarus, kulonus, kaklarotas u.c., reliģiskas rotas, un, protams, arī saderināšanās un laulību gredzenus, kas būs kopā ar Jums visu dzīvi. Mēs sadarbojamies ar pieredzējušiem rotu ražotājiem no visas pasaules, kuri atbilst mūsu augstajiem juvelierizstrādājumu kvalitātes standartiem.

     Katra izstrādājuma kvalitāti pārbauda mūsu profesionāļi darbinieki, kā arī tie ir aprobēti Valsts Proves birojā. Visiem izstrādājumiem ar dārgakmeņiem ir hologrāfisks Valsts Proves biroja sertifikāts. Mūsu juvelierizstrādājumi, atbilstoši Eiropas Savienības likumdošanai, nesatur niķeli, kadmiju un svinu.

 Neatkarīgi vai Jūs izstrādājumus pērkat internetveikalā, vai kādā no mūsu veikaliem, profesionāls personāls Jums palīdzēs izvēlēties pēc iespējas piemērotāku izstrādājumu!