See sait kasutab küpsiseid, mis koguvad andmeid, et aidata teid õige sisu ja reklaamidega. Jätkates meie saidi kasutamist, te nõustute, et me hoiame ja kasutame küpsiseid teie seadmes.

Meist

Avaleht Meist
0 0
Teie ostukorv on tühi

Meist

     JAHONTS kinnitas ehteturul kindlalt kanda juba 1993. aastal. Sellest ajast saadik oleme alati ja kõikjal olemas, et aidata teid teie elu kõige tähtsamatel hetkedel. Oleme spetsialiseerunud hõbeda, taskukohase hinnaga ehete, prooviga 585 ja 750 kulla, kõrge puhtusastmega briljantide ja vääris- ja poolvääriskivide müügile.

     Alustasime ühe poega, kuid oleme nüüdseks laienenud Baltimaade juhtivaks juveelitoodete jaemüüjaks. Praeguseks oleme esindatud igas suuremas kaubanduskeskuses ja meil on kokku üle neljakümne poe, aga pürgime selle poole, et avada igal aastal uus pood. Inimesed, kes on pidevas liikumises, hindavad kindlasti vääriliselt meie kiirkullerteenust pakkuvat e-poodi ja kontorist tellimise võimalust.

     Oleme seadnud eesmärgiks rahuldada iga kliendi vajadused, pakkudes neile laia valikut ehteid, aksessuaare ja lauahõbedat. Meilt Jahontsist leiate tänapäevaseid ja moekaid ehteid – kõrvarõngaid, ripatseid ja keesid, vaimse ja religioosse tähendusega ehteid ning muidugi teid terveks eluks saatma jäävaid kihla- ja laulatussõrmuseid. Teeme koostööd kogenud juveelitootjatega üle maailma, kes vastavad meie kõrgetele kvaliteedinõudmistele.

     Kõik meie müüdavad tooted on läbinud professionaalsete töötajate range kvaliteedikontrolli ja vastava riikliku hindamisasutuse poolt heaks kiidetud. Kõigil vääriskividega toodetel on Läti riikliku hindamisasutuse antud holograafiline kvaliteedisertifikaat. Lähtuvalt Euroopa Liidu seadusandlusest ei sisalda meie ehted niklit, kaadmiumi ja pliid.

     Olenemata sellest, kas ostate internetist või mõnest meie kauplusest, tulevad meie kogenud töötajad teile alati rõõmuga appi, et valida välja just teile sobivad ehted!