See sait kasutab küpsiseid, mis koguvad andmeid, et aidata teid õige sisu ja reklaamidega. Jätkates meie saidi kasutamist, te nõustute, et me hoiame ja kasutame küpsiseid teie seadmes.

Võluvad laulatussõrmused

Avaleht Võluvad laulatussõrmused
0 0
Teie ostukorv on tühi

Võluvad laulatussõrmused

JAHONTSi laulatussõrmused, mis on loodud parimate ehtekunstnike traditsioonides, saavad tõestuseks, et oma õige inimesega olete valmis asuma ühisele eluteele. Kihlasõrmus on kui särav teetäht, mis viib unustamatu pulmapäevani. JAHONTSi kihlasõrmused eristuvad peene ja maitseka disainiga ning alati täiusliku kvaliteediga. Meie pakkumises on romantilised ja klassikalisi traditsioone järgivad kihlasõrmused, kaunistatud peente kividega, samuti ehtekunstnike loodud originaalse disainiga sõrmused, mis oma ekstravagantsusega ei jää märkamata.

JAHONTSi kihlasõrmused sobivad iga paari soovidele, sest need on valmistatud nii valgest, kollasest kui ka punasest kullast, täiendatud sädelevate kivide kompositsiooniga. Me teame, et kihlasõrmus on eriline ehe, mis kannab sümboolset sõnumit iga paari suhetes, nii et me oleme teinud kõik selleks, et JAHONTSi kihlasõrmused ei valmistavaks pettumust nende suurepärastes omadustes.

Meie eesmärk on rahuldada kliendi vajadusi, pakkudes kvaliteetseid ehteid, mille on heaks kiitnud Riigi Proovikoda. Seetõttu teeme koostööd ainult kogenud juveelitootjatega üle maailma

Read more

kahetooniline kuldne rõngas ZGMLKALM188RW

Hinnad alates 249.13 EUR 186.85 EUR

ZGVXXCR203755

Hinnad alates 253.44 EUR 190.08 EUR

ZGVXXCR203755Y

Hinnad alates 254.34 EUR 190.75 EUR

ZGA-PTT-22Z

Hinnad alates 272.02 EUR 204.01 EUR