Šis saits var saturēt sīkdatnes, kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu, lai palīdzētu Jums ar pareizu saturu un reklāmu. Turpinot lietot šo saitu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Tīrīšanas līdzekļi

Sākumlapa Tīrīšanas līdzekļi
0 0
Grozā preču nav

Tīrīšanas līdzekļi

6126/J18

Juvelierizstrādājumu pulēšanas lupatiņa.

2.85 EUR

6126

Speciālā lupatiņa sudraba izstrādājumu tīrīšanai un pulēšanai

6.40 EUR

6151

Speciālā lupatiņa pērļu izstrādājumu maigai tīrīšanai. Izmērs 29,5x23,5 cm

6.40 EUR

1051

Salfetes zeltam, platīnam, briljantiem un dārgakmeņiem. Salvetītes juvelierizstrādājumu tīrīšanai pieejamas ērtā, vienkāršā un viegli atveramā iepakojumā, tādēļ juvelierizstrādājumus var tīrīt jebkurā laikā un jebkurā vietā. Salvetes satur antikorozijas slāni, tas palīdz saglabāt juvelierizstrādājumiem sākotnējo spīdumu. Lietošanas instrukcija: 1. Noņemiet juvelierizstrādājumus. 2. Viegli patīriet juvelierizstrādājumus ar salvetīti, lai noņemtu netīrumus un tumšos nosēdumus. 3. Utilizējiet salvetīti pēc katras lietošanas. Tīrīšanas laikā var rasties nosēdumi uz rokām vai juvelierizstrādājumiem. Ja tā noticis, patīriet juvelierizstrādājumus ar mitru mīkstu lupatiņu. Rokas nomazgājiet ar ūdeni un ziepēm.

9.96 EUR

6114/1G

Līdzeklis zelta juvelierizstrādājumu kopšanai. Lielisks kopšanas un tīrīšanas līdzeklis juvelierizstrādājumiem no sarkanā, dzeltenā un baltā zelta. Var izmantot arī apzeltītu izstrādājumu tīrīšanai. Līdzekli lieliski var izmantot ķēdīšu, auskaru, kulonu un sarežģītu gredzenu tīrīšanai. Iekļūstot arī grūti pieejamās juvelierizstrādājumu vietās, līdzeklis ne tikai attīra virsmas, bet arī piešķir ilgstošu aizsardzību pret netīrumu un skābju iedarbību. Pateicoties kopšanas līdzeklim SILBO, ilgstoši tiek saglabāta zelta izstrādājumu tīrība un mirdzums. Klāt pievienota lietošanas instrukcija.

9.96 EUR

6114/1S

Līdzeklis sudraba juvelierizstrādājumu kopšanai Sudraba izstrādājumu mirdzošs spīdums! Šis līdzeklis īpaši radīts sudraba un apsudrabotu izstrādājumu kopšanai, tīrīšanai un sākotnējā mirdzuma atjaunošanai. Tas iedarbojas profesionāli- ātri un pamatīgi. Saudzīgi notīra sudraba izstrādājumu virsmas, notīrot jebkurus netīrumus, piešķir izstrādājumiem sākotnējo mirdzumu un krāsas dziļumu. Līdzeklis ne tikai pilnībā notīra izstrādājumu virsmas, bet arī piešķir ilgstošu aizsardzību pret netīrumu un skābju iedarbību. Jūsu iemīļotie juvelierizstrādājumi saglabās savu tīrību un priecēs Jūs vēl ilgi! Klāt pievienota lietošanas instrukcija.

9.96 EUR