Šis saits var saturēt sīkdatnes, kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu, lai palīdzētu Jums ar pareizu saturu un reklāmu. Turpinot lietot šo saitu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

CBW

0 0
Grozā preču nav

Viena karte, atlaides daudzos veikalos!

 

Jums dāvanā - starptautiska atlaižu karte.

Jahonts lojalitātes karte darbojas lielākās lojalitātes programmas "Cashback World" sistēmā. Ar mūsu karti varēsiet iepirkties pie vairāk kā 600 sadarbības partneriem Latvijā un vairāk kā 120 000 sadarbības partneriem pasaulē.
 

Iepērkoties ar Jahonts lojalitātes karti, jūs saņemat atpakaļ līdz 5% no pirkuma summas savā bankas kontā, kā arī krājat „Shopping points” iepirkšanās punktus.  Šos iepirkšanās punktus var apmainīt pret īpašām atlaidēm gan pie mums, gan pie sadarbības partneriem.
 
Lai būt ērtāk karti lietot, tā vienmēr būs pieejama jūsu viedtālrunī Cashback App lietotnē.  Vienkārši iedodiet pārdevējam noskenēt virtuālās kartes svītru kodu!

Kā saņemt kartes priekšrocības?
 
Mūsu karte darbojas kā „Cashback” karte. Veicot pirkumu, jūs maksājat pilnu pirkuma cenu, bet pēc pirkuma reģistrēšanas saņemat atpakaļ līdz 5% no pirkuma summas. Pirkumi pie visiem sadarbības partneriem summējas. Tiklīdz uz jūsu „Cashback” kartes būs uzkrājušies vismaz 5,00 EUR, tie tiks pārskaitīti uz jūsu norādīto bankas kontu.
Iepērkoties jūs uzkrājat arī „Shopping points” iepirkšanās punktus. Viena punkta vērtība ir 5,00-10,00 EUR. Arī punkti summējas, un jūs varat tos izmantot pie jebkura sadarbības partnera, kurš izveidojis īpašo piedāvājumu. 

Kuros uzņēmumos var ieprikties, izmantojot Cashback platformas priekšrocības?

Cashback priekšrocības var saņemt gan iepērkoties ģimenes vajadzībām, gan ceļojumiem un izklaidei, gan mobīlā telefona sakaru un elektrības rēķina apmaksai. Pilns partneruzņēmumu saraksts jums būs pieejams pēc reģistrācijas, bet ieskatam daži partneruzņēmumi Latvijā: