See sait kasutab küpsiseid, mis koguvad andmeid, et aidata teid õige sisu ja reklaamidega. Jätkates meie saidi kasutamist, te nõustute, et me hoiame ja kasutame küpsiseid teie seadmes.

Blogi

Avaleht Blogi
0 0
Teie ostukorv on tühi

Kuidas valida väikesed kuldkõrvarõngad igapäevaseks kandmiseks?

 

Iga ehtegurmaan teab, et kuldehetega ei ole võimalik eksida. Olgu tegemist traditsioonilise kollase kulla, romantilise punase kulla või hoopis meeliköitva valge kullaga, kuldehted peibutavad iga ehtearmastajat. Niivõrd klassikalise väärismetallina on kuldehete valik ka tõeliselt peadpööritav, mistõttu võib isegi lihtsate kuldkõrvarõngaste valimine tunduda väljakutsena. Kui otsid viisi, kuidas sobitada kuldkõrvarõngad igapäevase riietuse juurde, anname alljärgnevalt mõned nõuanded, kuidas valida täiuslikud väikesed kuldkõrvarõngad igapäevaelu tarbeks.

Milline kuld valida?

Esiteks peaksid mõtlema sellele, millist värvi kulda sa eelistad. Valikus on 3 klassikat: kollane, punane ja valge kuld ning igaüks neist toob valikusse omad eripärad.

Kollane kuld on paljude arvates nö kõige ehedam. Nii, kui näed päikesekarva kuldkõrvarõngaid, oled kindel, et tegemist on ehtsa kollase kullaga. Kui sa eelistad traditsioone järgida, tasub kindlasti vaadata kollasest kullast kõrvarõngaste poole.

Valgest kullast kuldkõrvarõngad meenutavad pigem hõbekõrvarõngaid tänu oma kaunile helehallile säravale pinnale. Kui valgest kullast kõrvarõngad on kombineeritud väikeste teemantidega, on tulemuseks luksuslik kullasära, mis muudab ka igava tööpäeva rõõmsamaks.

Punasest kullast kõrvarõngad on kerge roosaka helgiga, mis on üsna lähedane kollastele kõrvarõngastele, kuid maheda kreemika värvusega, mis sobib eriti hästi romantilise hingega kandjatele.

 

Kas valida rõngaste või täpikeste stiilis kuldkõrvarõngad?

 

Järgmisena peaksid mõtlema sellele, kumba eelistad sa rohkem: rõngakujulisi kõrvarõngaid või väikeseid täpikesi. Kui valid täpikesed või väikeste pärlite kujuga stiili, võid olla täiesti kindel, et valisid kõige sobivamad väikesed kuldkõrvarõngad igapäevaseks kandmiseks. Täpistiilis kõrvarõngastega ei ole võimalik eksida – need on delikaatsed, peened ja tagasihoidlikud, kuid helgivad piisavalt palju, et anda su näole kullasära.

Ka rõngakujulistel kõrvarõngastel on omad eelised, kuid nende osas tuleb olla pisut ettevaatlikum, eriti pikajuukselistel neidudel – rõngad võivad jääda pisut ette. Seepärast on soovitatud kanda pigem täpistiilis või ornamentidega väikeseid kuldkõrvarõngaid, mis ei jää kuidagi ette ning lasevad sul elada aktiivselt.

Kui soovid end hellitada millegi erilisega, vali ornamentidega kuldkõrvarõngad tavaliste täppkõrvarõngaste asemel. Isegi säravama disaini puhul on väikesed kuldkõrvarõngad piisavalt tagasihoidlikud, seega ei pea sa muretsema, et oled töise päeva jaoks üleliia säravalt riietatud.

 

Kas valida kalliskividega kuldkõrvarõngad või kalliskivideta kõrvarõngad?

 

 

Kes suudaks vastu panna rubiinide, safiiride ja smaragdide võlule? Rubiinidega kuldkõrvarõngad või smaragdide rohelise helgiga kõrvarõngad on imekaunid, kuid paljud kardavad, et pidulikuma välimusega kalliskividega kuldkõrvarõngad ei ole sobilikud tööle.

Pühime siinkohal muremõtted, kuna jällegi mängib rolli kõrvarõngaste stiil. Väikesed kuldkõrvarõngad ei torka väga silma, mistõttu võid julgelt kanda ka kalliskividega ääristatud kõrvarõngaid.

Kui aga soovid jääda tagasihoidlikuma valiku juurde, vali hoopis teemantidega kõrvarõngad. Teemantite hele toon ei tõmba endale ülemäära palju tähelepanu, kuid paneb sind siiski tundma nagu sa oleksid tõeline printsess.

Kui sa ei eelista üldse kalliskive, võid leida ka laia valiku kalliskivideta kuldkõrvarõngaid – leidub kümneid erinevaid stiile, alates rõngakujulistest kalliskivideta kõrvarõngastest kuni erinevate kujudega kõrvarõngasteni. Näiteks on populaarsed südamekujulised kuldkõrvarõngad – kaugelt vaadates näevad need välja nagu su kõrvalestale oleks joonistatud kullast süda. Kui otsid tagasihoidlikut valikut, võivad sulle just sobida taolised kalliskivideta kõrvarõngad.

Väikesed kuldkõrvarõngad annavad sulle valikuvabaduse

Mis muudab väikesed kuldkõrvarõngad niivõrd populaarseteks, on valikuvabadus. Väikese suuruse tõttu on pisikesed kuldkõrvarõngad sobilikud nii tööl kui ka kodus kandmiseks, seejuures ei pea sa kunagi muretsema, kas sinu ülejäänud ehted ja riietus sobivad kõrvarõngastega kokku. Kuld on aegumatu klassika, mis kaunistab iga kandjat ja iga riietust.

Kõige parem on aga see, et saad kanda samu väikeseid kullast kõrvarõngaid ka pidulike sündmuste puhul. Võid näiteks juuksed krunni sättida, et lasta kõrvarõngastel särada.

Delikaatse ent kauni ehtena sobivad kuldkõrvarõngad igaks eluolukorraks. Valikuvabadus, mugavus ja taskukohane luksuslikkus on selged põhjused, miks eelistada väikeseid kuldkõrvarõngaid. Leia endale sobiv stiil juba täna ning rikasta oma argipäevi kullahelgiga.