Šis saitas naudoja "cookies", kurie renka duonys, kad padėti Jums su teisingu turiniu ir reklama. Tęsiant šio saito naudojimą, Jus sutinkate, kad mes laikisyme ir naudosime куки Jūsų įrenginy

Blogas

0 0
Jūsų krepšys tuščias.

Moteriški auksiniai žiedai – kiekvienos moters rankų puošmena

  
 

../../../../../Desktop/title.jpg

 

Pastaraisiais metais moteriški aksesuarai grįžo su trenksmu, o itin svarbia moterų išvaizdos detale tapo žiedai. Daugiau nei dviejų žiedų ant vienos rankos mada vis dar išlieka ir panašu jog ji išliks dar bent pora metų. “Greitos mados” (Eng. Fast-Fashion) gyvavimas daugumą įtikino, jog pinigų leisti brangiems  papuošalams nebūtina, tačiau patikėkite, garsiausių pasaulio moterų rankas socialiniuose tinkluose puošia ne pigūs metaliniai žiedai, o brangiųjų metalų žiedai, kai kurie jų padabinti brangakmeniais. O svarbiausia yra nepamiršti, jog brangiųjų metalų žiedai visuomet išlaikys ne tik savo vertę, bet jais puoštis galėsite daug metų.

 

Auksiniai žiedai – tik vestuvėms?

 

../../../../../Desktop/auksiniai%20žiedai%20-%20tik%20vestuvėms.jpg

 

Dažniausiai auksiniai žiedai asocijuojasi su vestuvėmis ir dėl to dauguma moterų vengia juos įsigyti kasdieniniam nešiojimui. Auksiniai žiedai jau nuo seno buvo vienas iš svarbiausių aksesuarų, demonstruojantis ne tik moters vietą visuomenėje, bet ir pabrėždavo grakščias moteriškas rankas ir papildydavo jų garderobą. Mūsų svetainėje rasite nemažą auksinių žiedų pasirinkimą. Paieškoje galėsite pasirinkti kokios spalvos aukso žiedo norite – balto, geltono ar raudono aukso. Renkantis sau patinkantį žiedą atminkite, jog jeigu jums patinka pvz. geltono aukso žiedai, jų spalva ar žiede esančio akmens spalva, gali netikti prie jūsų odos atspalvio. Atvykus į papuošalų saloną išbandykite visų spalvų žiedus, atkreipkite dėmesį kaip jie atrodo ant jūsų rankos tiek iš toli, tiek iš arti. Nebijokite prabangių papuošalų nešioti ir kas dieną, kiekviena moteris visuomet nori atrodyti pritrenkiančiai, o pasirinkus solidžius bet prabangius papuošalus kasdienai, jūs kaip mat sulauksite iš aplinkinių komplimentų, o ir pati jausitės patrauklesnė ir labiau savimi pasitikinti.

 

Užmirštasis – baltas auksas

                                                                                                                                                                                                    ../../../../../Desktop/užmirštasis%20-%20baltas%20auksas.jpg

Daugumai moterų ne naujiena, jog papuošalus reikia rinktis individualiai ir pačių aksesuarų spalvos pasirinkimas priklauso nuo kūno odos atspalvių. Tačiau būtent sidabrinės spalvos papuošalai tinka beveik kiekvienai moteriai ir jos dažniausiai suskuba rinktis sidabrinius žiedus. Tačiau dauguma mūsų esame pamiršę jog egzistuoja ne tik geltonasis, bet ir baltasis bei raudonasis auksas. Pasirenkant balto aukso žiedus jūs ne tik investuosite į patį papuošalą kuris visuomet išsaugoja savo vertę, bet ir išvengsite vieno nemaloniausių ir labiausiai erzinančių sidabro savybių – žiedo vietoje liekančių tamsių žymių. Balto aukso žiedas yra pats populiariausias pasirinkimas ieškant žiedo sužadėtuvėms. Labai dažnai vyrai neturi nė menkiausios idėjos kokio tipo žiedas patiktų ir tiktų mylimajai. Kuomet renkate žiedą mylimajai, įsivaizduokite jos ranką su jūsų parinktu žiedu. Jeigu mylimosios rankų pirštai yra trumpesni, rekomenduojama vengti didelių akmenų ir rinktis smulkesniais akmenimis papuoštus žiedus. Jeigu jūsų išrinktosios rankų pirštai ilgi – drąsiai galite rinktis tiek iš didesnių, tiek iš smulkesnių žiedų. O svarbiausia, atminkite, jog žiedo dydis ne visuomet atspindi žiedo kokybę ar vertę.

 

    Auksiniai žiedai vyrams

 

../../../../../Desktop/auksiniai%20žiedai%20vyrams.jpg

 

Negalime pamiršti ir mūsų brangiausios antrosios pusės – vyrams prabangūs papuošalai yra tiek pat svarbūs, kiek ir moterims. Prabangūs aksesuarai tampa vis svarbesne kiekvieno vyro garderobo dalimi, o garsiausi mados pasaulio atstovai vyrus papuošalais dabina jau ne pirmus metus. Kiekvienas vyras mėgsta pasipuošti prabangiu laikrodžiu ar mylimosios dovanota apyranke, tačiau žiedai vyrui prideda tiek pat patrauklumo ir šarmo, o kai kurioms moterims vyriški žiedai – tikra silpnybė. Kiekvienas vyras tam tikrame savo gyvenimo etape pasipuoš auksiniu vestuviniu žiedu, tačiau kodėl gi neįsigijus prabangaus papuošalo ir ne vestuvių proga? Jeigu jūsų vyras mėgsta puoštis ir visuomet rūpinasi savo išvaizda, prabangus žiedas gali būti itin puiki dovana esant ypatingai progai.