Šis saitas naudoja "cookies", kurie renka duonys, kad padėti Jums su teisingu turiniu ir reklama. Tęsiant šio saito naudojimą, Jus sutinkate, kad mes laikisyme ir naudosime куки Jūsų įrenginy

Apie mus

0 0
Jūsų krepšys tuščias.

Apie mus

     Juvelyrikos bendrovė JAHONTS tvirtai įsikūrė rinkoje nuo 1993 metų. Visus tuos metus mes visada buvome šalia ir dalinomės su jumis svarbiausiomis jūsų gyvenimo akimirkomis. Mūsų bendrovė dirba su sidabru, bižuterija, 585 ir 750 prabos auksu, aukšto švarumo deimantais, taip pat brangiaisiais ir pusbrangiais akmenimis.

     Pradėję nuo vienos parduotuvės, mes išsiplėtėme iki pirmaujančių pozicijų mažmeninėje prekyboje juvelyriniais gaminiais Baltijos šalyse. Šiuo metu mes turime daugiau kaip keturiasdešimt parduotuvių visuose didžiuosiuose prekybos centruose, ir siekiame kasmet atidaryti naujas. Tie, kurie visada yra judrūs, teigiamai įvertins mūsų internetinę parduotuvę, kurioje siūlomas greitas pristatymas ir galimybė pasiimti užsakymą biure.

     Mūsų tikslas – patenkinti kiekvieno kliento poreikius, todėl siūlome didelį juvelyrinių gaminių, aksesuarų ir stalo sidabro pasirinkimą. Čia, JAHONTS, jūs visada rasite šiuolaikinių ir madingų papuošalų, pavyzdžiui, auskarų, pakabukų, karolių ir t. t.; bažnytinių ir religinių gaminių, ir, žinoma, sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų, kurie lydės jus visą gyvenimą. Mes dirbame su patyrusiais gamintojais iš viso pasaulio, kurie atitinka mūsų aukštus reikalavimus juvelyrinių gaminių kokybei.

     Kiekvieno gaminio kokybę tikrina mūsų profesionalūs darbuotojai, gaminį patvirtina vyriausybinė prabavimo inspekcija. Visiems gaminiams su brangakmeniais suteiktas Latvijos prabavimo inspekcijos holografinis kokybės sertifikatas. Mūsų juvelyriniuose gaminiuose pagal Europos Sąjungos įstatymų reikalavimus nėra nikelio, kadmio ir švino.

     Neatsižvelgiant į tai, ar jūs perkate internetu, ar vienoje iš mūsų parduotuvių, mūsų patyręs personalas su džiaugsmu padės jums rasti tinkamiausią gaminį.