Šis saits var saturēt sīkdatnes, kas uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu, lai palīdzētu Jums ar pareizu saturu un reklāmu. Turpinot lietot šo saitu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Shops
Vēlmju saraksts 0 0

1051

  • Preces kods: 1051
  • Svars: 43.0000G
  • Produkta apraksts :
    Salfetes zeltam, platīnam, briljantiem un dārgakmeņiem. Salvetītes juvelierizstrādājumu tīrīšanai pieejamas ērtā, vienkāršā un viegli atveramā iepakojumā, tādēļ juvelierizstrādājumus var tīrīt jebkurā laikā un jebkurā vietā. Salvetes satur antikorozijas slāni, tas palīdz saglabāt juvelierizstrādājumiem sākotnējo spīdumu. Lietošanas instrukcija: 1. Noņemiet juvelierizstrādājumus. 2. Viegli patīriet juvelierizstrādājumus ar salvetīti, lai noņemtu netīrumus un tumšos nosēdumus. 3. Utilizējiet salvetīti pēc katras lietošanas. Tīrīšanas laikā var rasties nosēdumi uz rokām vai juvelierizstrādājumiem. Ja tā noticis, patīriet juvelierizstrādājumus ar mitru mīkstu lupatiņu. Rokas nomazgājiet ar ūdeni un ziepēm.
9.96 EUR

Juvelierizstrādājumi

Ieprieciniet Sevi ar jaunu rotas lietu vai atrādiet ideālu dāvanu savam tuvākajām cilvēkam. Pieejamie izstrādājumi no zelta un sudraba, kā arī bižutērija spēs iepriecināt jebkuru gaumi. No pulksteņiem un aksesuāriem, klasiskiem auskariem no sudraba līdz vakaru grezniem izstrādājumiem ar dārgakmeņiem – šeit Jūs noteikti atradīsies sev kaut ko pie sirds!

Read more