Šis saitas naudoja "cookies", kurie renka duonys, kad padėti Jums su teisingu turiniu ir reklama. Tęsiant šio saito naudojimą, Jus sutinkate, kad mes laikisyme ir naudosime куки Jūsų įrenginy

Shops Select country
Pageidavimų sąrašas 0

Juvelyrinių gaminių valymo priemonė

 • Likutis sandėlyje!
 • Gaminio kodas : 1045/1G
 • Svoris : 300.0000G
 • Gaminio aprašymas:

  Priemonė skirta aukso, platinos, briliantų ir brangakmenių valymui. Specialūs polimerai, esantys mūsų formulėje be amoniako, padeda sumažinti įbrėžimus, kuriuose gali kauptis nešvarumai ir mikrobai. Papuošalų valiklis saugiai ir efektyviai nuvalo dauguma papuošalų.

  Naudodami sietelį panardinkite auksinius papuošalus į valymo tirpalą ne ilgiau 30 sekundžių!!! Tada kruopščiai nuplaukite po tekančiu vandeniu ir nuvalykite minkšta vandenį sugeriančia šluoste. Jei reikia pakartokite po 5minučių.
  Draudžiama valyti stalo sidabrą, perlus, koralus, minkštus ir spalvotus akmenis.

  Rekomenduojama mūvėti apsaugines pirštines ir skydelį. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus priemonei į akis, nedelsiant praplauti po tekančiu vandeniu ir kreiptis pagalbos į gydytojus.

9.95 EUR

Pristatymas

Nemokamas užsakymo pristatymas į baltijos šalis virš 20 EUR
Nemokamas užsakymo pristatymas į kitas pasaulio šalis daugiau nei 100 EUR 

Daugiau apie pristatymą


Grąžinimas ir Mainai

Jus galite grąžinti prekę per 30 dienų nuo jos gavimo.

Daugiau apie prekės grąžinimą


Užduoti klausimą


JUVELYRINIAI PAPUOŠALAI

Nauju papuošalu pradžiuginkite save arba atraskite idealią dovaną artimam žmogui. Pasiūla juvelyrinių gaminių iš aukso ir sidabro,bei bižuterija įtiks išrankiausiam skoniui. Nuo laikrodžių ir aksesuarų, klasikinių sidabro auskarų, iki vakarinių papuošalų su brangakmeniais, čia Jūs būtinai surasite sau mielą gaminį.

Read more